Ny
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lysegrå |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 36 |
Art.nr LTCLRW5003L-121
EG MINT SILDEBEN VENSTRE
En lys beige nuance og en blød børstet overflade giver dette sildebensgulv en sofistikeret, naturlig tekstur. Den ultramatte finish tilføjer en rolig, moderne følelse med underspillet elegance.
Sildebensmønster
Faset 4-sider
Børstet
Ultra mat lak
593 mm x 121 mm x 10 mm
Tile direction
Mængde
m²
stk
Total: 0.789 m²
1 pakke = 0.789m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 10% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lysegrå |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 36 |