Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Art.nr 111PABEK09KE050
EG STUDIO AB MATT
Eg Studio AB Matt er en 2-lags konstruktion i ren eg med nogen farvevariation og små knaster i begrænset antalmed en mat overflade.
Produktet leveres med både højre og venstre stave i pakkerne til sildebensmønster
Sildebensmønster
Mat lak
490 mm x 70 mm x 11 mm
806,30 kr./m²
Pris/emballage 1.660,88 kr. 1.660,88 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 70 mm |
| Længde | 490 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Eg natur |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Studio Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Fuge | Not/Fer |
| Konstruktion | 2-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Hårdhed (Brinell) | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrrelamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 70 mm |
| Længde | 490 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Eg natur |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Studio Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Fuge | Not/Fer |
| Konstruktion | 2-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Hårdhed (Brinell) | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrrelamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |