Art.nr 710529
KÄHRS SPRAY CLEANER
Kährs Spray Cleaner
Plejeprodukter
Cleaning
Produktfakta
| Emballagedimensioner | |
| Bredde | 50 mm |
| Længde | 100 mm |
| Højde | 275 mm |
| Fakta | |
| Collection | Rengøring og vedligehold |
| Tilbehørsundertype | Cleaning |
| Tilbehørstype | Plejeprodukter |
| Contains | Biodegradable tenside |
| How to use | Make sure that the surface is free from any dirt or debris that may scratch the surface, by vacuum cleaning or dry mopping. Spray the cleaner directly on the floor or alternatively on the mop. Wipe off with a mop or cloth wetted with water and squeezed dry. When the cloth or mop becomes dirty, clean in water and squeeze dry and continue the cleaning of the floor. Note: Store the bottle in an up-raise position. |
| Ingredienser | Water, blend of surfactants Glutamic acid, N,N diaceticacid, tetra sodium salt |
Produktfakta
| Emballagedimensioner | |
| Bredde | 50 mm |
| Længde | 100 mm |
| Højde | 275 mm |
| Fakta | |
| Collection | Rengøring og vedligehold |
| Tilbehørsundertype | Cleaning |
| Tilbehørstype | Plejeprodukter |
| Contains | Biodegradable tenside |
| How to use | Make sure that the surface is free from any dirt or debris that may scratch the surface, by vacuum cleaning or dry mopping. Spray the cleaner directly on the floor or alternatively on the mop. Wipe off with a mop or cloth wetted with water and squeezed dry. When the cloth or mop becomes dirty, clean in water and squeeze dry and continue the cleaning of the floor. Note: Store the bottle in an up-raise position. |
| Ingredienser | Water, blend of surfactants Glutamic acid, N,N diaceticacid, tetra sodium salt |