Art.nr 710223
KÄHRS TOUCH-UP LAK
Kährs Touch-up, lak
Plejeprodukter
Repair
Mængde
1
Produktfakta
| Emballagedimensioner | |
| Bredde | 30 mm |
| Længde | 30 mm |
| Højde | 80 mm |
| Fakta | |
| Collection | Reparation |
| Overfladefarve | Lak |
| Tilbehørsundertype | Repair |
| Tilbehørstype | Plejeprodukter |
| Overfladebehandling | Lak |
| How to use | Make sure that the surface is clean and dust free. Gently twist the bottle in your hands to mix contents. Be careful to avoid air bubbles. Apply a thin and even layer on the surface. There is a brush in the cap. If necessary, remove surplus immediately. Repeat the application if needed. |
| Ingredienser | One component PU-acrylate based lacquer |
Produktfakta
| Emballagedimensioner | |
| Bredde | 30 mm |
| Længde | 30 mm |
| Højde | 80 mm |
| Fakta | |
| Collection | Reparation |
| Overfladefarve | Lak |
| Tilbehørsundertype | Repair |
| Tilbehørstype | Plejeprodukter |
| Overfladebehandling | Lak |
| How to use | Make sure that the surface is clean and dust free. Gently twist the bottle in your hands to mix contents. Be careful to avoid air bubbles. Apply a thin and even layer on the surface. There is a brush in the cap. If necessary, remove surplus immediately. Repeat the application if needed. |
| Ingredienser | One component PU-acrylate based lacquer |