Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 200 mm |
| Længde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Børstet |
| Farve | Mørk |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Harmony Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran lamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 6 |
Art.nr 153N6CEKA1KW240
EG BROWNIE
Brownie er en mørkebrun pigmenteret, mat lakeret 3-stav i rustik stil med vise farvevariationer. Børstet og kan indeholde store knaster.
3-stav
Børstet
Mat lak
2423 mm x 200 mm x 15 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.91 m²
1 pakke = 2.91m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 200 mm |
| Længde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Børstet |
| Farve | Mørk |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Harmony Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran lamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 6 |